Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

 

AKTUALITY

1.7.2021 Může být pondělí ráno nebo sobota odpoledne. Rychlost ti prohodí vlasy, jarní slunce přivře oči a všechno kolem uletí. Pak zastavíš a zhluboka se nadechneš. Tohle jseš ty. Teď žiješ. Můžeš uhánět na motorce, můžeš se škrábat na skálu, srkat kokosovou vodu brčkem na Bali nebo pařit s kámošema gétéáčko. Tohle je prostě tvůj čas. Tvůj svět s vůní tabáku..Zásoby od Adams Vape rychle mizí. Vyzkoušej i Ty novinku Coconut Octane

 

 

28.5.2021 Rychlost. Řev. Krajina bliká. Adrenalin vystřelený na maximum. Pak zvolníš. Motor spokojeně přede, a ty máš konečně čas se rozhlídnout kolem sebe. Tohle je hezkej flek na přestávku. Dobrzdíš u rozkvetlého stromu, nahodíš svojí krásku na stojan a sedneš si vedle ní do prachu cesty. Koukneš se nad sebe, na majestátní třešen. Její stín tě chrání před ostrým sluncem.. Vyzkoušej novou příchuť Adams Vape S&V Cherry Wheels

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


28. 11. 2016 | Péče a údržba

Žhavící hlavy - péče a údržba

 

Jak správně pečovat o žhavící hlavu:

 

1)      POZPOR NA PRVNÍ PLNĚNÍ E-LIQUIDU

-          Tak jako u clearomizéru, platí u žhavících hlav pravidlo prvního plnění clearomizéru tzn. po prvním plnění je třeba pár minut počkat, než knoty, nebo vata pořádně nasákne e-liquid. V opačném případě by mohlo dojít i ke spálení spirálky a poškození žhavící hlavy.

 

 

2)      HLÍDEJTE STAV E-LIQUIDU

-          Udržujte hladinu e-liquidu v takovém množství, aby nedocházelo k pálení na sucho!

-          Je-li e-liquidu v clearomizéru málo, spirálka a knoty nejsou dostatečně zásobeny, v clearomizéru vzniká špatný tlak a dochází k pálení na prázdno, což samozřejmě zapříčiňuje snížení životnosti nejen clearomizéru, ale také žhavící hlavy.

 

 

3)      NEKUPUJTE NEKVALITNÍ E-LIQUIDY

-          Nekvalitní, pochybné náplně mohou být hustší, tmavší a sladší. Tyto e-liquidy mají tendenci se připalovat na spirálku a tím zhoršit nejen funkci žhavící hlavy, ale také chuť, hustotu dýmu apod.

-          Vsaďte na kvalitní a ověřené výrobce náplní pro e-cigarety! Doporučujeme liquidy značky DEKANG nebo LIQUA z naší nabídky.

 

 

4)      ZAMYKEJTE BATERIE

-          Pokud e-cigaretu odložíte do kabelky, nebo třeba do kapsy, vždy baterii uzamkněte!

-          V nezamknuté baterii může docházet k nechtěnému pálení na sucho.

 

 

5)      ÚDRŽBA

-          Údržba žhavící hlavy je minimální.

-          Očistěte žhavící hlavu od případného usazeného e-liquidu suchým hadříkem, nebo ubrouskem

 

 

Perfektní údržbou a péčí lze prodloužit životnost žhavící hlavy, ale tak jako u každého spotřebního zboží i v tomto případě jednou žhavící hlava doslouží a bude zapotřebí ji vyměnit.

 

 

Na výměnu žhavící hlavy upozorňuje více signálů:

 

-          Nižší produkce páry

-          Bublání

-          Protékání e-liquidu

-          Spálené pachutě

 

 

Náš internetový obchod nabízí různé druhy žhavicích hlav s různými odpory.

Pro clearomizéry Kanger BDC a clearomizéry Davide zvolte žhavící hlavu Kanger, Davide.

Vlastníte-li clearomizér od Kangeru Subtank pak je pro vás ta správná hlava Kangertech Subtank OCC.

Pro zkušenější vapery, kteří si své žhavící hlavy vytváří rádi sami, nabízíme základnu pro žhavící hlavu Kangertech Subtank RBA a samozřejmě žhavící spirálky a organickou BIO vatu.

 

 

Kategorii Žhavící hlavy naleznete ..zde